Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

پیشروی نیروهای ارتش سوریه در حلب

نیروهای ارتش سوریه امروز «یکشنبه» در ادامه پیشروی های خود در مناطق مختلف این کشور، بعد از درگیری های شدید با تروریست ها مناطقی را در حومه جنوبی حلب واقع در شمال سوریه از اشغال تروریست ها آزاد کردند.

به گزارش اخبار جهادی به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، یک منبع نظامی سوری گفت: نیروهای ارتش سوریه با حمایت جنگنده های روسیه و سوریه توانستند شهرک های «برنه»، «زیتان» و «الخالدیه» واقع در حومه جنوبی حلب را پس از درگیری های شدید با عناصر تروریستی گروهک جبهه النصره شاخه گروه تروریستی القاعده در سوریه و گروهک موسوم به احرار الشام از آنها پس بگیرند.

منبع مذکور افزود: همچنین شهرک های «الزربه»، «بانص»، «حرش»، «خان طومان» و منطقه «ایکاردا» هدف موشک قرار گرفت که بر اثر آن شماری از تروریست های مسلح زخمی شدند.
همچنین جنگنده های سوریه بامداد امروز پایگاه تروریست های داعش در حومه شمال شرقی حلب را هدف قرار دادند.
بر همین اساس «وائل الخلقی» نخست وزیر سوریه امروز در دیدار با هیات پارلمانی روسیه تاکید کرد که نیروی هوافضای این کشور و نظامیان سوری عملیات مشترکی را با هدف آزادسازی شهر حلب تدارک می بینند.
وی افزود: همراه شرکای روس برای اجرای عملیات مشترک آزادسازی حلب و محاصره تمام گروه های مسلح غیرقانونی که به موافقت نامه آتش بس نپیوسته اند، آماده می شویم.
نخست وزیر سوریه گفت: بر این باوریم که این عملیات با موفقیت اجرا می شود و به سوی دیرالزور پیشروی می کنیم.
بر اساس گزارش رسانه های روسی، همه نشانه ها حاکی از این است که عملیات اصلی و بزرگ آزادسازی کامل حلب دومین شهر بزرگ سوریه از اشغال تروریست های ضد سوری به زودی آغاز خواهد شد.
میزان

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته پیشروی نیروهای ارتش سوریه در حلب اولین بار در اخبار جهادی پدیدار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *