Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

درخواست تازۀ داعش از اخوان‌المسلمین

به گزارش اخبار جهادی به نقل از سایت “عربی ۲۱”، داعش تصویری از مشارکت محمد مرسی رئیس جمهور سابق مصر، در انتخابات را به عنوان تصویر روی جلد مجلۀ خود انتخاب کرده و نوشته است: “اخوان المسلمین مرتد هستند”.

این گروه تروریستی، اخوان المسلمین را “سرطانی کشنده” توصیف کرده که “ارتداد را در تمام کشورهایی که در آن فعالیت داشته، منتشر کرده است”.
داعش، مدعی شده است که گروه اخوان المسلمین پس از شکل گیری در مصر، به سوریه و عراق و سپس به آمریکا و کشورهای غربی تحت سلطه طاغوت رسیده و “افکار ارتداد آمیز خود” را به نام اسلام در این کشورها ترویج کرده است.
بر اساس ادعای داعش، دین اخوانی ها “آمیزه ای از سکولاریسم، دموکراسی، سوسیالیسم و اندیشه های شرک آلود است  و همین سبب شده است که این جماعت به  جایی برسد که علیه مسلمانان، با صلیبیان و حکومت های طاغوتی همپیمان شود”.
داعش در بخش دیگری از ادعاهای خود اخوان و شیعیان را “دو روی یک سکه” دانسته است.
این گروه تروریستی، در توضیح تصویر دیگری که دیدار رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، با موشه کاستاو، رئیس جمهور سابق رژیم صهیونیستی، را نشان می دهد، آورده است: “ترکیه مزدور صهیونیست هاست”.
داعش، با تأکید بر این نکته که “اخوان المسلمین به دلیل افکارش مشرک شده”، از تمام حامیان اخوان خواسته است تا ضمن برائت جستن از آن، به صفوف داعش بپیوندند.
داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است و به عقیده کارشناسان یکی از اهداف اصلی این گروه تروریستی خدشه وارد کردن به چهره اسلام در دنیا است؛ “ابوبکر بغدادی” سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند.
العالم

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته درخواست تازۀ داعش از اخوان‌المسلمین اولین بار در اخبار جهادی پدیدار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *