Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

جنایت وحشتناک تروریست های تکفیری در روستای الزاره سوریه + عکس

جنایت وحشتناک تروریست های تکفیری در روستای الزاره سوریه + عکس

تروریست های تکفیری با ارتکاب جنایتی دیگر علیه مردم یک روستا در شمال سوریه بار دیگر بر بی رحمی و قساوت و توحش مزدوران آل سعود و متحدانش و دروغ بودن ادعاهای آن‌ها مبنی بر حمایت از ملت سوریه مهر تایید زدند.

به گزارش ـ مدافعان حرم ـ گروه‌های تروریستی از جمله گروه جبهة النصرة، وابسته به القاعده روز گذشته به روستای روستای الزاره در ۳۳ کیلومتری شمال شهر حمص مسلط شدند.

به گفته منابع محلی، حمله به این روستا در ساعت ۴ بامداد رخ داده است و تروریست‌ها پس از اشغال شماری از ساکنان از جمله چند کودک را به شهادت رساندند.

شاهدان می گویند برخی از اهالی این روستا که در مرز استان های حمص و حما قرار دارد، موفق به فرار شده اند، اما سرنوشت بقیۀ ساکنین نامعلوم است.

تکفیری ها دستکم ۱۱۵ نفر از مردم این شهرک از جمله شماری زن و کودک را هم ربودند و به مناطق الرستن و حربنفسه منتقل کردند.

تکفیری ها در این جنایت دلخراش، شماری از مردان این روستای سوری را در مقابل دیدگان زنان و کودکانشان، سر بریدند.

طبق گزارشات منتشر شده تکفیری ها پس از اشغال روستای الزاره ۱۹ روستانشین علوی را به دلیل هم مسلک بودن با رئیس جمهوری این کشور، در خانه‌هایشان به شهادت رساند و بقیه را ربودند.

«رامی عبدالرحمن» رئیس گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه روز جمعه با تایید این خبر گفت: در جریان حمله به روستای الزاره در استان حما، اعضای القاعده به خانه های مردم حمله کردند و دستکم ۱۹ غیرنظامی، از جمله شش زن را کشتند.

تروریست های تکفیری با ارتکاب این جنایت وحشتناک علیه روستای الزاره بار دیگر بر بی رحمی و قساوت و توحش مزدوران آل سعود و متحدانش و دروغ بودن ادعاهای آن ها مبنی بر حمایت از ملت سوریه مهر تایید زدند.

شهرک الزاره در جنوب استان حماه قرار دارد و دریاچه الرستن مرزهای طبیعی و جداکننده با گروه‌های تروریستی متمرکز در الرستن را تشکیل می‌دهد.

تروریست‌هایی که مرتکب این جنایت هولناک شدند، عضو گروه‌های تروریستی جبهة النصرة، جماعه اهل السنه و اجناد حمص بوده‌اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *