Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

ارتش سوریه برای عملیات نظامی بزرگ در سلمیه و حماه آماده می‌شود

استاندار حمص با بیان اینکه ارتش سوریه برای عملیات نظامی بزرگ در سلمیه و حماه در شمال حمص آماده می‌شود، گفت: روند آشتی نیز در برخی مناطق این استان برای بازگشت امنیت و ثبات و بازگرداندن مردم ادامه دارد.

به گزارش اخبار جهادی ، «طلال برازی» استاندار حمص در گفت وگو با خبرنگار فارس در دمشق اظهار داشت: ارتش سوریه با همکاری نیروهای متحد خود توانسته به دستاوردهای مهمی در پیرامون شهرک جب الجراح، المسعودیه  و مکسر الحصان در ریف شرقی حمص رسیده و مناطق بیشتری را در مواجهه با داعش تحت تسلط خود بگیرند.

وی تاکید کرد: ارتش سوریه به مرحله تثبیت مواضع خود در شرق و شمال حمص رسیده تا مقدمه‌ای برای عملیات نظامی گسترده‌ به سوی حماه و سلمیه در شمال حمص باشد.

برازی با اشاره به اینکه مناطق شرق و شمال شرق استان حمص شاهد درگیری‌های متعددی است، گفت: عملیات نظامی ارتش سوریه با همکاری نیروهای متحد آن و پشتیبانی نیروی هوایی روسی-سوری با پیشروی بزرگی به سوی محور سخنه در شرق حمص همراه بوده و توازن خوبی را به نفع نیروهای مقاومت در جبهه‌های نبرد این استان علیه داعش محقق کرده است.

استاندار حمص با تاکید بر سیطره ارتش سوریه بر ارتفاعات الهیال گفت: ارتش سوریه برخی خطوط امداد رسانی به تروریست‌ها در محورهای ریف جنوبی و شرقی حمص به سوی محسه و ریف دمشق را تحت تسلط گرفته است.

برازی با اشاره به اینکه روند آشتی در حمص نیز به شکل خوبی پیش می‌رود، گفت: آتش بس مقبولی در برخی محورها برقرار است با وجود اینکه گروه‌های مسلح در ریف شمالی حمص و ورودی تلبیسه به الحوله مرتکب برخی موارد نقض آتش‌بس می‌شوند؛ در عین حال دیدارها با برخی از هیات‌های محلی برای ایجاد آشتی و بازگشت امنیت و ثبات ادامه دارد.

استاندار حمص بر پیشروی قابل توجه و مثبت ارتش سوریه طی هفته‌های اخیر در این استان تاکید کرد و گفت: وضعیت خدمات‌رسانی در حمص نیز بهبود زیادی یافته به شکلی که همه خدمات فراهم است و استانداری حمص همواره به دنبال خدمات رسانی به مناطق آزاد شده در سریع‌ترین زمان ممکن و بازگرداندن اهالی به آنجاست.

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته ارتش سوریه برای عملیات نظامی بزرگ در سلمیه و حماه آماده می‌شود اولین بار در اخبار جهادی پدیدار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.