Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

عملیات گسترده تروریست ها در جنوب سوریه شکست خورد

عناصر ۱۳ گروه تروریستی که جمعه گذشته حمله موسوم به «هی لله» را در جنوب سوریه علیه نیروهای این کشور آغاز کردند بار دیگر شکست سنگینی در پرونده خود ثبت کردند.

به گزارش اخبار جهادی عناصر تروریستی از جمعه گذشته در جنوب سوریه به مواضع نیروهای سوری حمله کردند.

روزنامه دولتی «الوطن» سوریه گزارش داد که این حملات به ریف «قنیطره» صورت گرفت ولی نیروهای سوری توانستند حملات تروریستها به روستاهای «قریه جبا، تل ‫‏البزاق و منط الحصان» دفع کنند.

درگیریهای شدیدی در اطراف تل بزاق صورت گرفت که جنگنده‌ها و توپخانه ارتش و موشک اندازها به یاری ارتش آمدند و مواضع تروریستها را در شهرک «مسحره» هدف قرار دادند.

به گزارش این روزنامه، در حال حاضر آرامش به همه جبهه ها بازگشته است و تروریستها با حملات انتحاری نیز موفق نشدند در روستاهای مسحره و‫ «‏أمباطنه» به مواضع نیروهای سوری نفوذ کنند و شکست خوردند.

تروریستها اما پس از اینکه موفق نشدند به مواضع نیروهای سوریه نفوذ کنند، این بار در اطراف «جبا و خان ارنبه» مناطق مسکونی را هدف قرار دادند که تلفات جانی در پی نداشت.

گروههای تروریستی حاضر در جنوب سوریه عملیاتی را تحت عنوان «هی لله» از جمعه علیه نیروهای مقاومت آغاز کردند.

در این عملیات که اتاق عملیات موسوم به «الفرقان» از آن پرده برداشت، ۱۳ گروه تروریستی حضور دارند که وابسته به معارضان حاضر در قنیطره هستند که عبارتند از: «ألویه الفرقان، فوج المدفعیه، جبهه ثوار سوریا، أنصار الإسلام، برکان حوران، لواء السبطین، بدر الإسلام، أحرار الإسلام، أجناد الشام، شهداء الحریه، الفرقه ۴۶، توحید حوران، و لواء الکرامه».

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

فارس

نوشته عملیات گسترده تروریست ها در جنوب سوریه شکست خورد اولین بار در اخبار جهادی پدیدار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.