Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

کشته شدن “ابوهریره” سعودی در فلوجه

نیروهای عراقی وارد مرکز شهر هیت در استان الانبار شدند و شماری از عناصر گروه تروریستی داعش از جمله ابوهریره از سرکردگان ارشد این گروه را در نزدیک شهر فلوجه در این استان از پا درآوردند.

کشته شدن "ابوهریره" سعودی در فلوجه + فیلم

“حیدر قاسم” خبرنگار شبکه العالم از استان الانبار گزارش داد، نیروهای مشترک عراقی ورود خود به مرکز شهر هیت را بعد از بیرون راندن داعش از این شهر اعلام کردند.
نیروهای داوطلب مردمی عراق همزمان منطقه “آل بوتایه” در شهرک الکرمه از توابع شهر فلوجه در شرق استان الانبار را آزاد و شماری از عناصر گروه تروریستی داعش را کشتند. نیروهای مشترک عراقی نیز هم اکنون درحال نبردهای شدید در اطراف شرقی شهر فلوجه هستند.
نیروهای عراقی درحال اجرای عملیات در بخش الکرمه و الصقلاویه در اطراف شرقی شهر فلوجه هستند و مواضع داعش را هدف قرار می دهند. این نیروها همچنین با حملات داعش به شهرک الکرمه نیز مقابله کرده اند.
خبرنگار العالم افزود: نیروهای عراقی درحال حملات توپخانه ای به مواضع عناصر داعش در نزدیک شهرک الکرمه به منظور از بین بردن خطوط دفاعی این گروه هستند. نیروهای عراقی و “جریان رسالیون” مستقر در این مناطق توانستند در جریان درگیری های شدید “ابوهریره” سعودی از سرکردگان داعش را به همراه شمار دیگری از این سرکردگان از جمله “ابومعاد” به هلاکت برسانند.
وی تصریح کرد: جریان رسالیون و نیروهای عراقی درحال منهدم کردن خطوط دفاعی داعش هستند.
همزمان دوربین شبکه العالم تصاویری از ستون های دود را بر فراز یکی از مخفیگاههای منهدم شده داعش به نمایش گذاشت.
سلام الشحمانی افسر اطلاعات گردانهای رسالیون به خبرنگار العالم گفت: به حمد خداوند توانستیم بارزترین سرکرده متجاوزان را با توجه به تجربیات شناسایی دشمن و رصد تحرکات آن به هلاکت برسانیم. بارزترین سرکرده کشته شده همان ابوهریره بود که فرماندهی گروه متجاوزان را برعهده داشت. علاوه بر این، سه چهارم عناصر گروه او نیز کشته شدند.
یک نظامی دیگر گفت: روحیه نیروهای عراقی بسیار بالا است و داعش با وجود همه تلاش های خود نتوانسته است در مقابل این نیروها تاب بیاورد.
نیروهای عراقی در غرب الانبار نیز ورزشگاه و باشگاه ورزشی هیت را آزاد  و پرچم عراق را بر فراز ساختمانهای آموزش و پرورش و دانش سرای تربیت معلم و اداره برق در داخل بخش هیت به اهتزار در بیاورند. منطقه صنعتی الحی نیز به طور کامل در شهر هیت آزاد کردند. روستاهای الشاقونه و قندی نیز آزاد و دهها عنصر مسلح که اکثرا عرب و خارجی بودند، کشته شدند.

منبع: العالم

نوشته کشته شدن “ابوهریره” سعودی در فلوجه اولین بار در اخبار جهادی پدیدار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *