Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

بشار اسد پیشنهاد سردار سلیمانی را رد کرد

تایمز اسرائیل (timesofisrael) اظهارات سید محمود علوی، وزیر اطلاعات ایران، در مصاحبه با تلویزیون لبنانی المیادین را منعکس کرد.

as(21)

این رسانه صهیونیستی گزارش خود را زیر عنوان “گفته می شود، بشار اسد پیشنهاد پناهندگی به ایران را رد کرده است” تنظیم و منشر کرد.

در ابتدای این نوشتار می خوانیم: ایران اعلام کرد به بشار اسد، رئیس جمهور سوریه پیشنهاد داده تا با خانواده اش به جمهوری اسلامی پناهنده شود اما این پیشنهاد توسط اسد رد شده است.

براساس این گزارش، سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران به اسد پیشنهاد داده به همراه خانواده اش به ایران بیاید و نیروهای خود را در جنگ علیه تروریست ها را از تهران رهبری کند.

به گفته آقای علوی، رئیس جمهور سوریه این پیشنهاد را نپذیرفته و گفته، خانواده من با دیگر خانواده های سوری فرقی ندارند و ما به حضور در دمشق ادامه خواهیم داد.

وزیر اطلاعات ایران در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: داعش از پایتخت غیررسمی خود در سوریه یعنی شهر رقه مشغول توطئه چینی و دسیسه علیه تهران بوده و چندین بار تلاش کرده که “تیم های تروریستی” را به ایران بفرستد.

وی افزود: اگر ایران با تروریستم در سوریه و عراق نجنگند باید این کار را در خاک خود انجام دهد. آقای علوی گفته، این وضعیت ادامه یافتن نقش آفرینی ایران در درگیری های سوریه را به عنوان یک مساله مرتبط با امنیت ملی توجیه می کند.

 جام نیوز

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته بشار اسد پیشنهاد سردار سلیمانی را رد کرد اولین بار در اخبار جهادی پدیدار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *