Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

دروغ پردازی وسیع رسانه های صهیونیستی علیه سردار سلیمانی +سند

شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد ایران دفاع از سوریه و عراق را دفاع از امنیت راهبردی خود می‌داند و متحدانش را تنها نمی‌گذارد.

بر اساس گزارش این شبکه، وزیر اطلاعات ایران اعلام کرد توطئه علیه سوریه از زمان حمایت بشار اسد از حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه با رژیم صهیونیستی آغاز شد. وی فاش کرد سردار سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه، از‌‌ همان آغاز بحران سوریه، به بشار اسد پیشنهاد کرده بود خانواده اش را به ایران بفرستد تا با خیال راحت جنگ را فرماندهی کند، اما وی (اسد) این پیشنهاد را نپذیرفته و گفته بود خانواده وی نیز مانند بقیه خانواده‌های سوری در دمشق باقی خواهند ماند.

 دروغ پردازی وسیع رسانه های صهیونیستی علیه سردار سلیمانی +سند

اما درست بعد از انتشار این خبر در رسانه ی جهان، خبرگزاری های صهیونیستی دست به وارونه نشان دادن خبر زدند و سعی در عوض کردن اظهارات وزیر اطلاعات ایران کردند.

 دروغ پردازی وسیع رسانه های صهیونیستی علیه سردار سلیمانی +سند

اصل صحبت های وزیر اطلاعات ایران درباره پیشنهاد سردار سلیمانی به بشار اسد

بسیاری از رسانه های صهیونیستی در انعکاس خبر نقل شده از وزیر اطلاعات ایران اینگونه وانمود کردند که سرلشگر سلیمانی به بشار اسد پیشنهاد داده اند که خودش به ایران بیاید و وی نیز درخواست حاج قاسم را رد کرده است، در حالی که پیشنهاد حاج قاسم متوجه خانواده رییس جمهور سوریه بوده است و برای حفظ امنیت آن ها. و کاملا مشخص است که چه اهدافی پشت این دروغ پردازی و انعکاس وارونه ی اخبار وجود دارد. متاسفانه برخی از رسانه های داخلی و منتسب به جریان های خاص سیاسی نیز بازی دروغ گویی رسانه های صهیونیستی را خوردند و به اشتباه، پیشنهاد سردار سلیمانی به خانواده بشار اسد را متوجه خود وی اعلام کردند.

منبع: ریشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *