Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

دل نوشته پرویز پرستویی برای شهدای مدافع حرم

دل نوشته پرویز پرستویی برای شهدای مدافع حرم

بازیگر کشورمان نوشت: تو با خون خود گواه و شاهدی هستی بر تاریخ کشورم از حماسه از آزادگی و از مرگی اصیل و راستین و پر از بینایی و دارای هدف؛ که تو در پی قهرمانی و کشته شدن و پیروزی نرفتی بلکه در پی احساس وظیفه در برابر مردمان و خاک میهنت رفتی.

به گزارش ـ مدافعان حرم ـ «پرویز پرستویی» بازیگر کشورمان در صفحه شخصی اینستاگرامش با انتشار تصویر دسته جمعی از شهدای مدافع حرم پیش از شهادتشان نوشت: « و کسانی را که در راه خدا کشته شده اند ، مرده مپندارید که اینان زنده اند و در نزد پروردگارشان مغتنم اند »
 
امروز دوباره در کوچه های شهر ما شهید می آورند، شهید حرم؛ شهید دفاع، دفاع از ارزش ودفاع از اعتقاد و دفاع از مرزهای کشورم که اینان به احساس و شعور خطر را در پیرامون آن حس کرده اند؛ و این دفاع آنچنان برای ایرانی مقامی بلند وارزشی والا دارد که گل های وطنم چون آوازی از آیه های هماهنگ انسانی، آگاهانه در پی آن به استقبال مرگی پر از شرف وعزت، می شتابند و جان خویش را فدای امنیت، آسایش و آزادی آینده میهن خود می کنند.

افسون در مهر آنها و شگفت زده از بیداری آنها و احساس مسئولیت آنها، بغضی عظیم و گران سینه ام را می فشارد؛ آری خاموش کردن آتش خطرى که هر لحظه بیشتر به سوی سرزمینم زبانه می کشد، بهایش جان شیرین مردانِ مرد ایران من است. آنانکه از مرگ نمی هراسند و آن را گرم در آغوش می گیرند و شیرینی وصالش را به حسی پر غرور از ایجاد امنیت برای مردم سرزمین خود آکنده می کنند.

تو با خون خود گواه و شاهدی هستی بر تاریخ کشورم از حماسه از آزادگی و از مرگی اصیل و راستین و پر از بینایی و دارای هدف؛ که تو در پی قهرمانی و کشته شدن و پیروزی نرفتی بلکه در پی احساس وظیفه در برابر مردمان وخاک میهنت رفتی و چه مرگی از این زیباتر و شورانگیز تر وچه روحی از روح تو زنده تر و جاویدتر و حاضرتر ؟ ! …

( تومیدونی گردان بره خط ، گروهان برگرده یعنی چی ؟ تو میدونی دسته بره خط ، نفر برگرده یعنی چی )


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *