Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

“ابوصقار کفتار” کیست؟ + تصاویر

به گزارش اخبار جهادی به نقل از خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛  تروریست های تکفیری  در سوریه جنایت های گوناگونی را مرتکب شده اند و دیدن این جنایت ها دل هر انسانی را به درد می آورد.

تروریست های تکفیری با حمایت و پشتیبانی ایالات متحده آمریکا، انگلیس، فرانسه، کشورهای مرتجع منطقه همچون رژیم سعودی و … انواع جنایت ها از جمله “سربریدن” ، “زنده زنده سوزاندن” ، “در قفس محبوس کردن زنان” ، “جویدن جگر انسان های بیگناه” ، “از روی پشت بام پرتاب کردن افراد”  و … را انجام دادند.

یکی از تروریست های تکفیری که در کشتن انسان های بیگناه  سبقه طولانی داشت ، “ابوصقار” بود؛ او جنایت هایی همچون “سربریدن و مثله کردن پیکرهای سربازان ارتش سوریه”  را در کارنامه دارد . البته یکی از مشمئز کننده ترین اقداماتی که انجام داد ، جویدن جگر یک سرباز ارتش سوریه در سال ۲۰۱۳ بود. 

۴۳۵۲۹۴۰_۶۹۵

برخی از تروریست هایی که در سوریه در حال جنگ با ارتش و نیروهای دفاع وطنی این کشور هستند از جمله خطرناک ترین جنایتکاران جهان به شمار می آیند که بقای خود را در کشتن و سربریدن و جویدن جگر انسان های بیگناه می بینند.

روزنامه لبنانی “السفیر” تأکید کرد که پس از انتشار ویدیوی وحشیانه “ابو صقار” درحالیکه برخی او را به عنوان یکی از نمادهای مخالفان معرفی می کردند، مجامع بین المللی دریافتند که ارتش سوریه در حال نبرد با چه گروههایی است.

**انقلاب “ابوصقار کفتار”؟

“ابو صقار ” یکی از عناصر ارتش موسوم به آزاد سوریه بود. اخیرا نواری ویدیویی منتشر شد که نشان می‌داد ابو صقار از سرکردگان گروهک موسوم به “گردان عمر فاروق” پس از مثله کردن پیکر یکی از سربازان سوری، قلب او را بیرون می کشد و به دندان می گیرد.  بعد از منتشر شدن این ویدئو در چهارگوشه جهان، مردم،  جنگ در سوریه را به جای  “انقلاب سوریه”، “انقلاب ابوصقار کفتار” نامیدند.

Rebel cannibal

۴۳۵۲۹۳۹_۲۵۰

این تروریست که از اهالی شهرک “بابا عمرو” در  “حمص”  بود، پس از کنترل ارتش سوریه بر حمص به “جبهه النصره” (شاخه القاعده در سوریه) پیوست. پس از آن تصاویری از اقدام این تروریست در قطع سر چندین نفر در سوریه منتشر شد. در یکی از این تصاویر، وی سر قطع شده دو نفر را در دست گرفته بود.

پس از آن مدتها از این تروریست خبری نبود، تا اینکه به تازگی خبر کشته شدن وی  منتشر شد.  السفیر به نقل از منابع سوری خاطرنشان کرد، “ابی صقار” در جریان کمین ارتش سوریه برای عناصر مسلح در حومه شمالی لاذقیه از پا درآمد.

۴۳۵۲۹۴۲_۸۰۷

۴۳۵۲۹۴۱_۵۶۰

دیده بان حقوق بشر اعلام کرد :  اینگونه اقدامات، جنایت  به شمار می‌آید که باید از طریق دادگاه بین المللی جنایات جنگی به آنها رسیدگی شود و عاملان اینگونه جرائم مجازات خواهند شد.  این سازمان اعلام کرد که فردی که در این فیلم است ، سرکرده گردان «عمر الفاروق» معارض حکومت سوریه بوده که در حمص حضور دارد  .

**مصاحبه “ابوصقار” با رسانه سلطنتی انگلیس

ابوصقار در مصاحبه با  بی بی سی برای توجیه جنایت خود مدعی شد: قصد تلافی داشتم. چرا که خانواده من در حمله هوایی ارتش کشته شد و من هم ۱۴ بار تیر خورده ام . وی تهدید کرد که اگر دولتهای غربی به آنها سلاح ندهند، کارهای بدتری در حق ملت و ارتش سوریه خواهند کرد. بی بی سی با پوشش جنایات هر روزه تروریست ها، با تمرکز روی “ابوصقار” ، به تریبونی برای توجیه اقدامات ضدبشری آنها تبدیل شده است.

“ابو صقار»” در توجیه به دندان کشیدن قلب سرباز سوری می‌گوید: “به دنیا می‌گویم اگر خون‌ریزی‌ها در سوریه متوقف نشود، کل ملت سوریه ابو صقار خواهد شد” ! (یکی از جملات “ابوصقار” پس از آدمکشی در غرب سوریه).

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-04-06 07:57:51Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

۴۳۵۲۹۳۶_۳۰۷

این تروریست با به دندان کشیدن قلب سرباز سوری می گوید: ای سربازان بشار اسد قلب‌ها و جگرهایتان را خواهیم خورد؛ سازمان دیده‌بان حقوق بشر با انتشار تصویر این تروریست اعلام کرد که فیلم‌های دیگری از این شخص منتشر شده که با شلیک موشک مناطق شیعه نشین لبنان را هدف قرار داده و با پیکرهای سربازانی که ادعا می‌کند وابسته به حزب الله هستند، عکس یادگاری می‌گیرد.

**نظر  “ولادیمیر پوتین”  درباره آدمخوار سوری و معارضان

در زمان دور اول مذاکرات ژنو در سال ۲۰۱۳ ، “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهور روسیه  با طعنه گفت: امیدوارم معارضان آدم خوار سوریه را در کنفرانس “ژنو” ملاقات نکنم؛ سخن وی اشاره ای بود  به “ابوصقار”، تروریستی که سینه سرباز سوری را در مقابل دوربین شکافت و قلب وی را خورد.

پوتین بعد از پایان کنفرانس سران روسیه-اروپا در اورال گفت: این درندگان ممکن است اعضای بدن هیات روسیه را نیز بخورند؛ از این رو تضمین امنیت و سلامت هیات روس در کنفرانس ژنو کار بسیار دشواری خواهد بود.

واقعا جای سوال است که چنین جنایتکاری که جگر خواری یکی از عادت هایش بوده ، چگونه از سوی مقامات آمریکایی مواخذه نمی شود و با پهپادها هدف قرار نمی گیرد؟  پاسخ مشخص است؛ چون برخی تروریست ها به هرمیزان هم که خشن و افراطی باشند ، به دلیل آنکه با نظام سوریه مشکل دارند؛ مصونیت خواهند داشت و سیاست های دوگانه آمریکا ادعاهای مقامات کاخ سفید را درباره مبارزه با تروریسم به چالش می کشد.

البته مدعیان حقوق بشر که برای  جلوگیری از کشته شدن یک سگ یا گربه به سرعت سازمان های مردم نهاد تشکیل می دهند ، جنایت هایی که در سوریه به وقوع می پیوندد را نادیده می گیرند و این موضوع جای تامل جدی دارد.

گزارش از محمد زرچینی

نوشته “ابوصقار کفتار” کیست؟ + تصاویر اولین بار در اخبار جهادی پدیدار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *