Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

با شنیدن پیام رهبر عازم سوریه شدم

زمانی که شنیدم رهبر و امامم فرمودند “سوریه باید حفظ شود وظیفه خود دانستم، به عنوان سربازی کوچک در این جهاد شرکت کرده و حرف امامم را زمین نگذارم.”

به گزارش اخبار جهادی به نقل از مشرق، احمد رضایی به همراه دلاور مردان تیپ ۲۱ امام رضا (ع) نیشابور جهت عملیات مستشاری داوطلبانه در این کشور حضور یافته بود که در ظهر روز چهارشنبه ۱۴ بهمن ۹۴ در عملیات آزاد سازی نبل و الزهرا به همراه فرمانده تیپ ۲۱ سردار محسن قاجاریان به شهادت رسیدند.در ادامه بخش‌هایی از وصیت‌نامه شهید مدافع حرم “احمد رضایی” را می‌خوانید.

امروز روز آزمایش الهی است، روزی است که گروهی اندک به ندای مولایشان لبیک می‌گویند و گروهی کثیر به بهانه‌های مختلف نه تنها لبیک نمی‌گویند، بلکه در مقابل امام و مولای خود موضع می‌گیرند و امام را فردی عادی می‌دانند.

زمانی که شنیدم رهبر و امامم فرمودند: سوریه باید حفظ شود وظیفه خود دانستم، به عنوان سربازی کوچک در این جهاد شرکت کرده و حرف امامم را زمین نگذارم.ان شاء الله که مورد رضایت حق تعالی و امام زمان (عج) و رهبرم قرار بگیرد.

و توصیه می‌کنم به افرادی که دستی در سفره بیت المال دارند، بدانند که فقط و فقط باید از امامشان، حضرت علی (ع) و رهبرشان سید علی (مد ظله) پیروی کنند و در پایان از تمامی عزیزان تقاضامندم که این بنده حقیر را مورد عفو قرار دهند.

خدایا به محمد و آل محمد برکت و نعمت ولایت را از این کشور مگیر.

آمین یا رب العالمین

التماس دعا

احمد رضایی

تاریخ وصیت۹۴/۱۰/۱۴

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته با شنیدن پیام رهبر عازم سوریه شدم اولین بار در اخبار جهادی پدیدار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *