Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

حکایت “شهید مدافع حرم” که او را در آب جوش پختند

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و با حضور خانواده سردار شهید «هادی کجباف» از شهدای مدافع حرم و شهید «ماشالله شمسه» نخستین شهید مدافع حرم در لرستان، یادواره شهدای مدافع حرم در خرم آباد برگزار شد.

این مراسم روز سه شنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۵ در سالن همایش های سرپرستی شعب بانک صادرات لرستان برپا گردید.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در این همایش گفت: در ذهن بچه‌های مؤمن، متدین و انقلابی جز خدا چیزی دیگری نیست همان‌طور که شهدا هم چیزی جز خدا نبوده است؛ باید درس بگیریم ولایت‌مداری خود را ثابت کنیم و پرچمی را که شهدا برافراشته‌اند هم‌چنان زنده نگه ‌داریم.

آیت الله «سید احمد میرعمادی» افزود: چه جوابی داریم به شهدا بدهیم در حالی‌که  آن‌ها بر اساس تکلیف عمل کردند و برخی‌ها شعار ولایتمداری می‌دهند اما فتنه‌گران را در دل خود جا می‌دهند.

وی یادآور شد: امروز ما در برابر جوانی که در مقابل داعش قرار گرفت تا من و شما راحت باشیم چه پاسخی داریم، اگر برخلاف شهدا عمل کنیم آیا به شهدا خنجر نزده‌ایم.

آیت الله میرعمادی اضافه کرد: جبهه‌شناسی و جریان‌شناسی شرط داشتن بصیرت است؛ از این‌‌رو اگر جبهه را درست بشناسیم فرق نمی‌کند که در داخل وطن مانند اهواز و خارج آن مانند سوریه در مقابل دشمن بایستیم.

وی با اشاره به این‌که همه گرفتاری‌ انسان‌ها به‌خاطر عدم شناخت جریان‌ها بوده است، افزود: باید ریشه جریان‌ها را بشناسیم تا افکار و اندیشه آن‌ها برای ما نمایان شود.

امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: عدم شناخت جریان‌ها آن‌گونه مصیبتی را بر اسلام وارد می‌کند که ولی خدا خانه‌نشین می‌شود؛ در حقیقت بی‌بصیرتی این است که امام علی(ع( به‌‌عنوان قرآن ناطق به یاران خود بگوید بایستید و بعد برخی بگویند ما در برابر قرآن صامت نمی‌جنگیم.

میرعمادی عنوان کرد: بی‌بصیرتی سبب می‌شود دشمن مانند موریانه در دل برخی افراد جا خوش کند و در جامعه نفوذ کند.

وی بیان کرد: عدم شناخت جریان‌ها سبب می‌شود دشمن به‌ خوبی درک نشود از این‌ رو در چنین وضعیتی دوست را دشمن و دشمن را دوست تلقی می‌کنیم.

حکایت “شهید مدافع حرم” که او را در آب جوش پختند

در ادامه «احمدی‌زاده» همسر شهید مدافع حرم در سخنانی داعش را زائیده دست آمریکا و اسرائیل دانست و گفت: در حالی‌که رزمندگان مدافع حرم در سوریه در حال نبرد با آمریکا و اسرائیل هستند ولی صد افسوس که در کشور خودمان عده‌ای مرفه بی‌درد خود را طلب‌کار این ملت می‌دانند.

وی ادامه داد: متاسفانه این دشمن قداری که به هیچ قانونی پایبند نیست و به انسانیت و بشریت هیچ اعتقادی ندارد و دستش در همه جای این کره زمین به جنایت آلوده است، در کشور ما برخی طرفدار ارتباط با این دشمن هستند و این در حالی است که برخی از بچه‌های ما در سوریه با این دشمن در حال جنگیدن هستند و بدن‌های آنها پاره پاره می‌شود و برخی پیکرها که اصلاً برنگشتند.

همسر شهید مدافع حرم تصریح کرد: یکی از رزمندگان زنده به دست تروریست‌ها افتاد که من نام او را نمی‌آورم تا خانواده‌اش متوجه نشوند؛ تروریست‌ها زنده زنده چشم‌های این رزمنده را درآوردند و در دیگ آب جوش او را پختند. تروریست ها از این قبیل جنایت‌ها کرده اند.

احمدی زاده اظهار کرد: تا زنده هستیم اجازه نخواهیم داد تا پای آمریکا به این کشور باز شود، شعار «مرگ بر آمریکا» شعار همیشگی ملت ایران است و همیشه مرگ بر آمریکا خواهد بود.

ابنا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *