Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

جدیدترین تحولات میدانی عراق/ آزادسازی یک جاده در صلاح الدین

نیروهای امنیتی و داوطلب مردمی عراق در ادامه عملیات علیه گروه تروریستی داعش، مناطق دیگری را از چنگال تروریست‌های داعشی آزاد و دهها نفر از آنها را کشته یا زخمی کردند.

به گزارش اخبار جهادی به نقل از العهد، در پی حمله توپخانه ای نیروهای عراقی به مراکز تجمع گروه تروریستی داعش در منطقه الکرطان در شمال شهر الرمادی در استان الانبار  یکی از سرکرده های این گروه به نام محمد المصلاوی کشته شد.

نیروهای عراقی همچنین حمله گروه تروریستی داعش به منطقه الروفه در شمال الکرمه در شمال شرق شهر فلوجه در استان الانبار را خنثی کردند که در پی آن شماری از تروریستهای داعشی کشته یا زخمی و تجهیزات جنگی آنها منهدم شد.

نیروهای امنیتی عراق در ادامه عملیات علیه گروه تروریستی داعش، زهیر خلف عبدالله لطیف مسئول مالی این گروه تروریستی را در الکرمه به هلاکت رساندند.

نیروهای عراقی همچنین حمله داعش به جنوب فلوجه را خنثی کردند که در پی آن تعدادی از تروریست‌های داعشی از جمله دو عامل انتحاری کشته و ۴ خودروی بمب گذاری شده آنها منهدم شد.

از سوی دیگر نیروهای داوطلب مردمی، حمله گروه تروریستی داعش به جاده بیجی – الصینیه در استان صلاح الدین را خنثی کردند که در پی آن تعدادی از تروریستهای داعشی کشته یا زخمی شدند.

نیروهای داوطلب مردمی جاده الصینیه – حدیثه در استان صلاح الدین را از چنگال گروه تروریستی داعش آزاد کردند که در این عملیات نیز تعدادی از تروریست‌های داعشی کشته یا زخمی شدند.

نیروهای امنیتی عراق همچنین یک مقر گروه تروریستی داعش را در شمال شهرستان المقدادیه در شمال شرق بعقوبه در دیالی را که حاوی مقادیر زیادی مواد منفجره و کمربندهای انفجاری بود، مصادره کردند.

و خبر دیگر اینکه در پی حمله توپخانه ای نیروهای عراقی به مراکز تجمع تروریست‌های داعشی در اطراف روستای البشیر از سمت ناحیه الرشاد در جنوب کرکوک تعدادی از تروریست‌های داعشی از جمله دو سرکرده این گروه کشته شدند.

تسنیم

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشته جدیدترین تحولات میدانی عراق/ آزادسازی یک جاده در صلاح الدین اولین بار در اخبار جهادی پدیدار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *