Amg-Fars.IR

شهدا کبوتر

جاسوس زن روسی شناسایی و اعدام شد

داعش مدعی شد:

جاسوس زن روسی شناسایی و اعدام شد

مجله روسی زبان داعش که به صورت آنلاین منتشر می شود، در اخرین شماره خود، از شناسایی و اعدام یکی از زنان جاسوس روسی در “قفقاز” خبر داد.

به گزارش ـ مدافعان حرم ـ گروه تروریستی تکفیری داعش، اخیرا مدعی شده است که یک جاسوس زن روسی را شناسایی و اعدام کرده است.

در این خبر گروه تروریستی داعش نام این جاسوس روسی که «الویرا کاریوا» عنوان کرده است که با سران گروه تروریستی تکفیری داعش در ارتباط بوده و چندین تن از عناصر این گروه تروریستی را نیز به قتل رسانده بود. ولی در نهایت توسط جاسوسان این گروه تروریستی شناسایی و اعدام شد.

مجله روسی زبان داعش که به صورت آنلاین منتشر می شود، در آخرین شماره خود، با انتشار این خبر مدعی شد الویرا جاسوس سرویس اطلاعاتی روسیه بود و به مدت چهار سال مشغول جاسوسی از داعش برای این کشور بوده است.

کاری که این جاسوس بر عهده داشت، دریافت و انتقال اطلاعات مربوط به عناصر داعش در “قفقاز” به همراه موقعیت دقیق و تصاویر آنان، به روسیه بوده است.

به گفته مقاله ای که در این مجله روسی زبان داعش منتشر شده است، اقدامات الویرا، موجب برانگیخته شدن شک تعدادی از سران داعش در قفقاز شد ولی این جاسوس روسی، توانست در تحقیقاتی که از وی انجام شد، تروریست ها داعش را متقاعد کند که هیچ تهدیدی برای آنان محسوب نمی شود.

ولی در نهایت پس از گذشت مدتی و درز اطلاعات حیاتی از عناصر مستقر داعش در قفقاز، منابع اطلاعاتی این گروه تروریستی تحقیقات گسترده ای را آغاز کردند و با شناسایی الویرا به عنوان جاسوس و اقرار او به اقدامات پنهانی خود، او را اعدام نمودند.

یکی از عناصر مهم داعش در قفقاز در این باره مدعی شده است: المیرا مرتد روسی بود واطلاعاتی از فعالیت های برادران و خواهران ما را به روسیه انتقال می داد ولی در نهایت شناسایی و به سزای اعمالش رسید.

با گذشت چند روز از انتشار این خبر، هنوز منابع روسی، واکنشی نشان نداده و این خبر را تکذیب و یا تایید نکرده اند.

گفتنی است چندی پیش «رمضان غدیرف» یکی از مقامات ارشد جمهوری چچن که خود نیز مسلمان است، مدعی شده بود که یک شبکه جاسوسی را برای مقابله با داعش در قفقاز گمارده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *